HOTEL KARAT WARSZAWA

Hotel Karat Warszawa ul. Słoneczna 37  

Hotel** Karat w Warszawie usytuowany jest na stoku skarpy wiślanej, przy malowniczej, zacisznej, willowej ulicy w pobliżu Parku Łazienkowskiego i Belwederu. Dogodna lokalizacja, blisko skrzyżowania ulicy Puławskiej
z Rakowiecką i zaledwie 4 km od centrum miasta zapewnia szybki dojazd do niemal każdego miejsca w stolicy, zarówno komunikacją miejską jak i samochodem.

Do dyspozycji gości oddajemy przytulne, jedno- oraz dwuosobowe pokoje standardowe
i o podwyższonym standardzie, z wnętrzami utrzymanymi w przyjaznej kolorystyce. Wszystkie pokoje w Hotelu** Karat są wyposażone w telewizor LCD, lodówkę oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. W cenę pokoi wliczone jest śniadanie. Hotel** Karat to doskonałe miejsce do pracy i wypoczynku.

Sala konferencyjna Hotel*** Karat Warszawa - Centrum Usług Logistycznych    

W hotelu znajduje się jedna wielofunkcyjna klimatyzowana sala konferencyjna dla 30 osób, wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny i przystosowana do organizacji imprez o różnym charakterze. Uczestnikom konferencji czy szkoleń zapewniamy serwis konferencyjny. Istnieje możliwość przygotowania przerw kawowych, lunchu czy uroczystej kolacji.

Naszym Gościom zapewniamy bezpłatne korzystanie z WiFi, przechowalni bagażu i skrytek depozytowych w recepcji.

Dla Gości i uczestników szkoleń w Hotelu** Karat zapewniamy parking przed budynkiem – niestrzeżony, bezpłatny.

W odległości kilkuminutowego spaceru znajduje się Galeria Europlex i Plac Unii City Shopping oferujące rozrywkę, liczne kawiarnie, fitness klub, kino i pasaże handlowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy pewni, że pobyt w Hotelu** Karat 
będzie dla Państwa miłym i niezapomnianym wspomnieniem.

Centrum Usług Logistycznych ma 2 hotele w Warszawie. Zapraszamy również do odwiedzenia Hotelu***Łazienkowskiego.

 

Centrum Usług Logistycznych - usługi hotelarskie, konferencyjne, gastronomiczne, lotniskowe, paliwowe